111111111

blog image

هتزنر

هتزنر یک شرکت توسعه هاستینگ است که بالغ بر 2.6 درصد خدمات میزبانی دنیا را پشتیبانی می کند. معروف‌ ترین‌ و شناخته ‌شده‌ ترین میزبان شبکه که دارای CMS وردپرسی است که به منظور پشتیبانی از وب سایت کاربران ارائه می شود. از قابلیت های مهم این توسعه دهنده تیم های اختصاصی حساب و فناوری، نظارت بر سرور و پشتیبان گیری پیشرفته است که در بسته های ابتدایی دیتاسنترها وجود نداشت.

هتزنر با مدیریت سرورهای خود و میزبانی مشترک اقدام به فروش و اجاره سرورهای اختصاصی و اشتراکی می کند. این دیتاسنتر از نظر تامین مصرف انرژی برق بدون مشکل بوده و قابلیت میزبانی بیش از 1000 سرور را دارد. تمامی ویژگی‌ هایی را که از یک میزبان وب انتظار دارید این دیتاسنتر آنها را ارائه می‌کند.

به استثنای یک شبکه تحویل محتوای CDN که برای استفاده آن بایستی خودتان آن را راه‌اندازی کنید. اما هتزنر قالب های اشتراکی مختلفی داشته و امکان کانفیگ رایگان را فراهم می کند، علاوه بر اینکه سرعت لود بالایی دارد هزینه سرویس دهی آن به کاربران بسیار مناسب می باشد. دو فاکتور مهم این دیتاسنتر ثبات بالا و تکنولوژی پایداری آن است. تمام سرورهای این سرور امکان مدیریت و استفاده از فایروال‌های سخت افزاری را دارا می باشند، چرا که سرعت پورت هر یک از این سرورها 1 گیگابایت می باشد.

 

دیتاسنتر مرکزی

دیتاسنتر مرکزی

 

خدمات توسعه دهنده هاستینگ

 

خدماتی که هتزنر ارائه می‌ کند شامل موارد زیر است:

 

  • ارائه هاست اشتراکی به کاربران: امکان دسترسی به فضای مورد نیاز کاربران را برای سایت های مختلف فراهم می کند.
  • امکان استفاده از سرورهای اختصاصی Haswell، PX و Skylake: پردازنده های پیشرفته وب سرور که دارای هسته پردازشی قدرتمند می باشند.
  • امکان استفاده از سرور مجازیVPS : سرورهایی که هزینه کمتری در مقایسه با سرورهای اختصاصی دارند.
  • راه اندازی IP شناور: IP شناور در یک سرور به عنوان یک IP اضافی برای کاربران جدید در نظر گرفته می شود.
  • مانیتورینگ: توسط این فرمان ابزار نظارت پیشرفته در زمان که مشکلی در سرور وجود داشته باشد هشدار داده می شود.
  • تامین منابع سخت افزاری و نرم افزاری
  • امکان استفاده ازسخت افزارهای Desktop/Server
  • برخوردار بودن ازتجهیزات Cisco/Juniper
  • ترانسفر ماهیانه نامحدود
  • فراهم نمودن خدمات روز دنیا با تکنولوژی پیشرفتهدر سخت افزار‌های سرور

 

درست مانند دیگر توسعه دهندگان هاستینگ این وب سرور نیز قابلیت ارائه یک سرور با هارد پرسرعتSSD  را دارد که این امر سبب می‌شود کاربر تجربه خوبی در استفاده از سرورهای پرسرعت را داشته باشد. اما در پنل مدیریت کاربری آن امکان گرفتن snapshot، مدیریت Reverse DNS، مدیریت فایرول، بک آپ گیری و افزودن آی پی برای نصب تصاویر وجود دارد.

هتزنر به دلیل فراهم نمودن امکان استفاده از سرورهای اختصاصی در حین استفاده به عنوان یک شبکه پایدار و با ثبات معرفی شده است. همچنین این سرور به تمام کاربرانی که با سیستم عامل لینوکس کار می کنند سرویس می دهد. علاوه بر آن عدم اشتراک سرور اختصاصی هتزنر با دیگر سرورها سبب افزایش کارایی آن شده است.

همانطور که تجهیزات سخت افزاری کامپیوترها می توانند باعث افزایش سرعت سیستم شما شوند، خدمات میزبانی وب سایت ها هم می توانند این نقش مهم را ایفا کنند. هتزنر که امکان پشتیبانی با ترافیک بالا و امنیت بیشتر را دارد می تواند کنترل کاملی بروی سرورها داشته باشد. در نهایت اینکه این سرور اختصاصی امنیت سایت شما را بالا می برد.

هتزنر

سرور اختصاصی

خرید سرور هتزنر

پیام بگذارید